دکتر رضا انصاری:دولت دوازدهم باید همراهی بیشتری با رئیس جمهوری داشته باشند/ جوان گرایی در اولویت قرار گیرد

ایرنا- عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اصلی ترین ویژگی دولت دوازدهم را با توجه به تجربه دولت یازدهم، همراهی و همدلی بیشتر اعضای دولت با رئیس جمهوری دانست و گفت: این همراهی و همدلی برای توسعه کشور بسیار مهم است.


رضا انصاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در خصوص ویژگی های دولت آینده افزود: معتقدیم این دولت باید همدل تر از اعضای دولت یازدهم با رئیس جمهوری باشد.

وی ادامه داد: براساس بررسی هایی که در یک سال گذشته در مجلس و فراکسیون امید داشتیم به این نتیجه رسیدیم که افرادی در دولت هستند اما رفتار و عملکردشان متناسب با سیاست ها و برنامه های رئیس جمهوری نبوده است.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بر همین اساس اعتقاد ما بر این است که دولت آینده باید همدل تر و همراه تر با رئیس جمهوری باشد.

دولت دوازدهم جوان تر از دولت یازدهم باشد
انصاری، جوان گرایی را یکی دیگر از اولویت ها و ویژگی های دولت دوازدهم عنوان کرد و افزود: معتقدیم دولت آینده دولت جوان تری در مقایسه با دولت قبل باشد، جوانی باعث شادابی ، پویایی و فعال شدن بیشتر کابینه می شود و این می تواند به کارآمدتر شدن دولت کمک بیشتری کند.
وی تصریح کرد: البته این به منزله آن نیست که افراد با تجربه را خانه نشین کنیم بلکه معتقدیم افراد با تجربه با تشکیل اتاق های فکر در دولت از اندیشه هایشان برای برنامه ریزی در جهت توسعه کشور استفاده شود.

فراکسیون امید به مدیران دارای رفتار دو زیستانه رای اعتماد نمی دهد
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: برای این که بتوانیم کشور را خوب اداره کنیم هم به نیروهای عملیاتی توانمند، شاداب و انقلابی و هم به اتاق فکرهای پویا نیاز داریم.
انصاری افزود: افرادی که در سطح اول کار قرار می گیرند به دلیل حجم بالای عملیات در کشور فرصت کافی برای اندیشه ورزی پیدا نمی کنند و افراد با تجربه می توانند با حضور در اتاق های فکر دولت تولید کننده فکر، ایده و برنامه های خوب برای اجرا باشند.
وی تاکید کرد: ما در فراکسیون امید به مدیرانی که رفتار دو زیستانه دارند رای نمی دهیم.
به گزارش ایرنا، مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری قرار است روز شنبه 14 مرداد ماه در مجلس شورای اسلامی برگزار شود و پس از مراسم تحلیف رئیس جمهوری اعضای دولت دوازدهم را به مجلس برای اخذ رای اعتماد معرفی می کند.

خواندن 224 دفعه

دفتر ارتباط مردمی

دفتر تهران
تهران ، بهارستان، مجلس شورای اسلامی

تلفن:02133440087

فکس:02139932614


دفتر شهرستان داراب
داراب ، سه راه بهار، ساختمان پشت بانک کشاورزی ، طبقه اول

تلفکس:07153523798


دفتر شهرستان زرین دشت
زرین دشت ، حاجی آباد، خیابان امامزادده ،ساختمان کوثر، طبقه دوم

تلفن:07153721419


instagram.com/doctor_ansari

 telegram.me/doctor_ansari

 

جستجو

آمار سایت