بررسی مسائل و مشکلات حوزه ارتباطات با حضور مدیران استانی و شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم داراب و زرین دشت ، عصر (سه شنبه) در جلسه ای که به دعوت دکتر رضا انصاری نماینده مردم شریف داراب و زرین دشت از مدیر عامل مخابرات استان فارس، مدیر کل تنظیم مقررات جنوب و مدیر کل ICT فارس،مدیر کل پست استان ،مدیر کل ارتباطات زیر ساخت ،مدیر منطقه جنوب شرکت ایرانسل و مدیر شعب پست بانک استان فارس و همراهی فرماندار محترم شهرستان داراب ،فرماندار محترم شهرستان زرین دشت ،بخشداران محترم و تعدادی از مسیولین ادارات برگزار گردید به بررسی مشکلات ارتباطات تلفن همراه،تلفن خانگی شهری و روستایی ،دفاتر پیشخوان و ICT و راه اندازی اینترنت پر سرعت در حوزه شهری و روستایی  پرداخته شد و مقرر گردید در کمترین زمان ممکن مشکلات این حوزه مرتفع گردد.

در این جلسه مدیر عامل محترم مخابرات استان فارس به گزارشی از اقدامات مهم در یکسال گذشته اشاره کرد و گفت:تا یکسال گذشته تعداد کل BTSدر نقاط شهری 42 عدد بوده است اما امروز بحمدالله با تلاش نماینده محترم و فرماندار شهرستان به 95 عدد رسیده است و تا چند ماه آینده تعداد 4 BTS در نقاط مختلف شهری اجرا خواهیم نمود.

مهندس روزگار افزود:فیبر نوری مسیر  روستای مروارید کار بسیار سخت و دشواری بود اما طبق قولی که به نماینده محترم داده شد امروز اجرای فیبر در حال اتمام میباشد و این نشان از پیگیری ها و تلاش مسیولین محترم است.


وی افزود: همچنین این قول را خواهیم داد که روستاهای شهرستان داراب و زرین دشت در قالب پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات تحت پوشش اینترنت پر سرعت قرار گیرند.
مهندس روزگار خاطر نشان کرد:علی رغم کمبود اعتبارات، شهرستان داراب از اعتبارات ویژه ای در حوزه نوسازی و بازسازی بهره مند گردیده است.


 همچنین در ادامه مدیر منطقه جنوب شرکت ایرانسل به سرمایه گذاری های چشم گیر این شرکت، در سال گذشته در دو شهرستان اشاره نمود و گفت: انشاالله تا پایان امسال هم قول خواهیم داد مبلغ سرمایه گذاری پروژه های شرکت ایرانسل در شهرستان داراب و زرین دشت مبلغ چهل میلیارد ریال باشد.

 

 شایان ذکر است که مهندس فرهمند مدیر شعب پست بانک استان فارس از نصب و بهره برداری چهار دستگاه ATM در روستاهای مروارید،شهرک غدیر،شهرک فتح المبین و حسن آباد تا چند روز آینده خبر داد.

خواندن 231 دفعه

دفتر ارتباط مردمی

دفتر تهران
تهران ، بهارستان، مجلس شورای اسلامی

تلفن:02133440087

فکس:02139932614


دفتر شهرستان داراب
داراب ، سه راه بهار، ساختمان پشت بانک کشاورزی ، طبقه اول

تلفکس:07153523798


دفتر شهرستان زرین دشت
زرین دشت ، حاجی آباد، خیابان امامزادده ،ساختمان کوثر، طبقه دوم

تلفن:07153721419


instagram.com/doctor_ansari

 telegram.me/doctor_ansari

 

جستجو

آمار سایت