تکذیب یک شایعه در خصوص عدم امضای بیانیه تشکر از سپاه توسط دکتر انصاری

دکتر انصاری نماینده مردم شریف داراب و زرین دشت در گفتگو با کانال خبر زرین دشت پیرامون شایعه عدم امضای بیانیه تشکر از حمله موشکی سپاه به داعش گفت: دو نکته باید عرض کنم .

نکته اول: این سخن کذب محض است و بنده با افتخار اعلام می کنم که این بیانیه را امضا کرده ام  و  مشروح مذاکرات مجلس که اسناد آن در اداره قوانین مجلس موجود است ،گواه این ادعاست .

نکته دوم : اینکه تعدادی از نمایندگان مجلس امضا نکرده اند دلیل بر عدم حمایت آنها نیست. چرا که احتمال دارد در زمان جمع آوری امضا در صحن حضور نداشته اند و یا اینکه فرد جمع آوری کننده امضا به دلیل تعجیل در ارائه بیانیه برای قرائت در صحن پس از به حد نصاب رسیدن امضاها، به همه نمایندگان مراجعه ننموده باشد.  قلبا اعتقاد دارم  این گونه افراد که دروغ سازی می کنند و سپس منتشر می نمایند مصداق «في قُلوبِهِم مَرَضٌ »می باشند که باید برای شفای قلوبشان مکررا فراز پایانی دعای کمیل " یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ " را زمزمه کنیم و از خداوند شفای عاجلشان را درخواست نماییم. این افراد روز آخرت باید پاسخگوی دروغ پردازیهای خود باشند.

دکتر انصاری  در ادامه گفت:  به نظر می رسد این نوع افترا ها و انتشار دروغ های ساختگی در تاریک خانه های دو شهرستان مصداق تشویش اذهان عمومی دارد و انتظار دارم مقامات امنیتی  و قضایی شهرستان  ورود نمایند.

خواندن 285 دفعه

دفتر ارتباط مردمی

دفتر تهران
تهران ، بهارستان، مجلس شورای اسلامی

تلفن:02133440087

فکس:02139932614


دفتر شهرستان داراب
داراب ، سه راه بهار، ساختمان پشت بانک کشاورزی ، طبقه اول

تلفکس:07153523798


دفتر شهرستان زرین دشت
زرین دشت ، حاجی آباد، خیابان امامزادده ،ساختمان کوثر، طبقه دوم

تلفن:07153721419


instagram.com/doctor_ansari

 telegram.me/doctor_ansari

 

جستجو

آمار سایت